להפקיד את החשבון – בידיים בטוחות 

הנהלת חשבונות לעמותות

הנהלת חשבונות לחברות לתועלת הציבור

השירות שלנו מותאם אישית לצורכי העמותה, החל משירות בסיסי – דיווח נטו על פי החוק בלבד, ועד שירותי ערך מוסף שיאפשרו לך ליהנות משירותים יומיומיים בניהול הפיננסי ועד ניתוחים פיננסיים. לרשותכם גם ליווי של העמותה בקבלת טופס 46 א׳ וניהול תקין. 

הנהלת חשבונות לעמותות היא מומחיות בפני עצמה וחשוב לבחור חברת הנהלת חשבונות בעלת ניסיון וידע בתחום.

זאת ועוד, החיבור שלנו מיוחד אפילו יותר – כי גם אנחנו – עסק חברתי – מנהלי החשבונות שלנו הם אנשי מקצוע המתמודדים עם מגבלה, החשבייה מהווה עבורם מקום עבודה מקצועי, מכבד המפרנס אותם בכבוד.

הנהלת חשבונות לעמותות היא משימה חשובה הדורשת תשומת לב מיוחדת. חיוני להיות בעל הבנה טובה של התקנות הפיננסיות השונות ודרישות הציות לעמותות.

הנהלת חשבונות ללא מטרות רווח כוללת מעקב אחר תרומות, מענקים, השקעות ומקורות הכנסה אחרים. זה כרוך גם בניהול הוצאות הקשורות לתפעול, פעילויות גיוס כספים ותוכניות.

השימוש בתוכנת הנהלת חשבונות יכול לעזור לייעל את התהליך ולהבטיח דיוק בדיווח. ארגונים ללא מטרות רווח צריכים גם לשקול לשכור רואה חשבון מנוסה כדי להבטיח שהרשומות הפיננסיות שלהם נשמרות כראוי.

לעמותות יש מערך מיוחד של צרכים חשבונאיים הדורשים גישה ייחודית. הנהלת חשבונות ללא מטרות רווח כוללת מעקב אחר תרומות, הוצאות ופעילויות פיננסיות אחרות על מנת להבטיח דיוק ועמידה בתקנות הממשלה. חשוב להבין את הסוגים השונים של שיטות חשבונאות המשמשות עמותות על מנת לנהל ביעילות את הכספים שלהן ולהישאר בציות לחוק. מאמר זה ידון כיצד מלכ"רים יכולים להשתמש בעקרונות חשבונאיים לטובתם ולספק תובנות לגבי סוגי החשבונאות השונים בהם משתמשים ארגונים אלה.

ארגונים ללא מטרות רווח מסתמכים על חשבונאות מדויקת כדי להבטיח שהכספים שלהם מנוצלים בצורה היעילה ביותר. חשבונאות לעמותות הוא תחום מיוחד הדורש ידע לא רק בעקרונות חשבונאיים, אלא גם בתקנות ובחוקים המסדירים ארגונים ללא מטרות רווח.

הנהלת חשבונות לעמותות

לקוחותינו מספרים

לקוחה מרוצה מהשירותים שלנו

יש גם לך מקום:

עובדים
1
ענפים
1
לקוחות
1

החשבייה

מתמחים בשירותי הנהלת חשבונות. משרדנו עוסק במתן שירותי הנהלת חשבונות נטו. זו הסיבה שאנחנו עושים זאת – מצויין.

 

צרו קשר

חייגו אלינו עכשיו